Akce - archív 2008

Akce
1. prosince 2008 Divadlo
 
Na pondělní večer byl pro zájemce připraven zájezd do třebíčského divadla. Pražská divadelní společnost "STUDIO DVA" zde uvedla Moliérovu hru "ZDRAVÝ NEMOCNÝ". Hráli například: Karel Roden, Jana Krauzová, Kryštof Hádek atd....


29. listopadu 2008 Mikulášská
 
Na sobotní odpoledne jsme připravili pro děti program s Mikulášem a čerty. Na akci přijely také všechny děti z domova v Holejích. Pro všechny zúčastněné děti byla připravena nadílka, občerstvení a mnoho cen v soutěžích. Večerní country zábava už tak úspěšná nebyla a pro malou účast se s další nepočítá.


8. listopadu 2008 Lampiony
 18. října 2008 Pivovar
 21. září 2008 Draci
 7. září 2008 Rybáři
 3. srpna 2008 Kameňák
 
Na start pátého ročníku pivního triatlonu se letos dostavilo 64 závodníků. Tentokrát se na startu nejdříve objevily děti, od těch nejmenších po velké. Plavání, jízdu na kole a běh zvládly výborně (ty nejmenší za pomoci rodičů, někteří z těch starších závod pojali jako recesi). Poté se děti bavily na novém dětském hřišti, velkém skákacím hradu (ten byl celý den k dispozici zdarma), nebo se zapojily do dalších doprovodných akcí. Po dětech pokračovala soutěž dospělých - mužů, žen či štafet. Celý odpolední program končil až s nastávajícím večerem. Počasí nám přálo, pouze jedna prudší přeháňka těsně před prvním startem znejistěla všechny zda akce zdárně proběhne. Výsledková listina je zde a podívat se můžete i na reportáž pro ČT24 na http://diginaves.ct24.cz.


19/20. července 2008 Setkání rodáků a přátel
 
Celý víkend se nesl v duchu setkání. Vše bylo zahájeno mší svatou a svěcením hasičských stříkaček, následovaly proslovy a po nich se početné obecenstvo rozešlo na mnohé občerstvovací body a připravené atrakce: výstava v sále /projekce v sálku / prohlídka hasičské zbrojnice s výstavou a projekcí /prohlídka kamenolomu a katru / ochutnávka slivovic v sále. Menší děti nejvíc ocenily skákací hrad. Večerní program pokračoval taneční zábavou. K tanci a poslechu hrála VYSOČINKA z Humpolce. Po krásné sobotě přišla slunečná neděle a přesun na koupaliště. Tam návštěvníky čekalo slavnostní otevření dětského hřiště a sociálního zařízení. Hasiči předvedli požární útoky, myslivci výcvik loveckých psů. Velký úspěch měla ukázka výcviku dravců a zájemci se také svezli na koních. Jen lety balonem se vzhledem k větru nekonaly. K večernímu tanci a poslechu hrála kapela H-BAND.
7. června 2008 Nohejbal
 
V podmračeném sobotním odpoledni se konal již osmý ročník nohejbalového turnaje. Vyhrála Třebíč B, následovali Třebíč A, Strakatí, Kameňáci, Kačeři a Trosky. Ceny byly tradiční, občerstvení zajištěno a kdo nepřišel tak tam prostě nebyl.


13. dubna 2008 Floorball
 
První floorballový turnaj se konal v neděli odpoledne v kulturním domě. Zároveň probíhaly v sálku deskové hry a diskotéka.


9. března 2008 Blátivý Kameňák
 
Druhý ročník přespolního běhu se konal v neděli. Propozice byly tyto a výsledková listina je zde. Podívat se můžete i na reportáž pro ČT24 na http://diginaves.ct24.cz


19. ledna 2008 Zabijačka
 
Pořádali jsme jako každý rok v místní hospodě zabijačku.