Akce

archív roku 2004

Akce


28. listopadu 2004 Turnaj
 
Druhý ping-pongový turnaj se konal po měsíci opět v kulturnmím domě. Tentokrát byly pro nejmenší připraveny deskové hry. Samozřejmostí bylo kvalitní občerstvení.

20. listopadu 2004 Pivovar Dalešice
 
Plný autobus vyrazil do dějiště filmu "Postřižiny" na prohlídku historické části Dalešického pivovaru a ochutnávku místního piva.

13. listopadu 2004 Lampionový průvod
 
U příležitosti ukončení letních aktivit a zavření nohejbalového hřiště se v sobotním podvečeru konal první kamenský lampionový průvod. Ten vyrazil z koupaliště, prošel obcí a končil při opékání uzenin za hospodou.

24. října 2004 Turnaj v Ping pongu
 
Pinpongový turnaj jsme připravili na čtvrtou říjnovou neděli a všech 28 borců se pustilo s vervou do boje. Skupinu 10 - 15 let vyhrál Ondřej Rouš, 15 - 20 let Petr Navrátil, nad 20 let Petr Nováček (K59). Pro diváky i soutěžící bylo připraveno točené pivo, párky a další občerstvení.

8. srpna 2004 Kameňák
 
Na nedělní odpoledne byla připravena novinka - boj o nejtvrdšího kameňáka. Centrem akce byla hospoda, litovelské MAESTRO se točilo přímo venku. Soutěž pro naši obec doteď nevídaná probíhala následovně: závodníci se seřadili u stolu kde jim bylo natočeno pivo (muži 0,5 l, ženy 0,3 l), po odstartování každý vypil jedno pivo a vydal se na koupaliště. Tam přeplaval na délku tam a zpátky, po doběhnutí k hospodě vypil další pivo a vydal se na kole do Klementic. Návratem z Klementic a vypitím dalšího piva pokračovala soutěž během, vypitím posledního piva soutěž skončila. V závěrečném hodnocení dostali vítězové žulové odměny.